Z technických důvodu bude Váše objednané zboží odesláno v pondělí dne 15.8.2022. Děkujeme za pochopení.

  Felce Azzurra Gelový osvěžovač vzduchu 140g. LAVANDA & IRIS

  Felce Azzurra exkluzivni-kosmetika.cz
  Značka:Felce Azzurra
  Dostupnost: Skladem

  Cena s DPH:55 Kč


  Zařazení:
  Felce Azzurra
  Osvěžovače vzduchu


  Gelový osvěžovač vzduchu 140g. LAVANDA & IRIS

  Gelová bytová vůně - osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů Felce Azzurra Lavender  krásně provoní Váš dům a pohltí nepříjemné pachy.

  Použití: odlepte nálepku z přední strany osvěžovače, neotevírejte násilím. Nejintenzivnější účinek je v menších místnostech jako je WC, chodba, předsíň nebo koupelna.  Ingredience

  parfém (Coumarin, 4-Tert-butylcyclohexyl acetate, Acetylcedrene, Linalool, beta-Pinene), konzervant Benzisothiazolinone.

  Varování

  Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě.  Lidí trpící přecitlivělostí na parfémy, by měli být při používání tohoto výrobku opatrní. Používání osvěžovačů vzduchu nenahrazuje vhodné hygienické návyky. V případě, že bude nutné vyhledat lékařskou pomoc mějte etiketu výrobku k dispozici. Při dlouhodobém používání může být škodlivý pro vodní organizmy. V případě požití vypláchněte ústní dutinu vodou a kontaktujte neprodleně Toxikologické informační středisko. Vyhněte se kontaktu s leštěnými a lakovanými povrchy, dřevem, textilem a s ušlechtilou ocelí.

  Další výrobky značky Felce Azzurra


   
  Copyright © 2009-2022 Exkluzivní-kosmetika.cz